احسان فتاحی-تهدید به ترور احسان فتاحی توسط آخوند حسن عاملی امام جمعه ونماینده خبرگان رهبری و وزارت اطلاعات و کارمندان سفارت ایران

تهدید به ترور احسان فتاحی توسط آخوند حسن عاملی امام جمعه ونماینده خبرگان رهبری و وزارت اطلاعات و کارمندان سفارت ایران

براساس گزارشات رسیده اخیرا نیروهای وزارت اطلاعات در خارج کشور (مهسا و علی رحیم مشایی پسر عموی رحیم مشایی معاون اول احمدی نژاد از کارکنان سفارت جمهوری اسلامی در لندن) به تهدید فعالین مدنی و حقوق بشری از جمله آقای احسان فتاحی اقدام کرده اند
این اقدامات به اشکال مختلف مزاحمتهای تلفنی و تهدید و غیره صورت گرفته است.
ایجاد مزاحمت برای ایرانیان فعال خارج کشور توسط وزارت اطلاعات تحت امر ملاها، جهت تطمیع و تمکین امر آنها میباشد و در صورت پاسخ منفی به واضح ترین شکل آنان را به ترور و ربودن به داخل سفارت جمهوری اسلامی تهدید میکنند.
همچنین از طرفی دیگر تهدید به ترور احسان فتاحی توسط آیت الله سید حسن عاملی ،نماینده ولی فقیه وامام جمعه اردبیل و نماینده مجلس خبرگان رهبری گُویای این مطلب است.
سند ضمیمه شاهد و حاکی همین حقیقت است

احسان فتاحی می گوید:
“در برنامه زنده اینستاگرام در حال صحبت بودم ،که ناگهان آخوندی شروع به تهدید و فحاشی کرد و بعداز برنامه متوجه شدم که این صفحه رسمی امام جمعه اردبیل است ، که با شدیدترین حرفها مرا به مرگ تهدید می کند ‘!

همچنین کارمند سفارت ایران به همراه همسرش او را با وقیحانه ترین شکل ممکن تهدید به قتل کرده اند.. و گفته اند که اسامی ومشخصات شما و دوستان فیسبوکی شما ثبت شده است و به اطلاعات ایران فرستادیم، و بعد از منتشر نمودن مطالب اینها توسط احسان فتاحی ، او تا یک هفته تهدید به قتل می شد ، چه بصورت تلفنی و چه بصورت نوشتاری، وبعداز تحقیقات مشخص می شود، که آنها در صفحه شخصی خود بدون هیچ ترسی ،احسان فتاحی را به مرگ و کشتن تهدید می کنند ومی گویند پلیس هم هیچ غلطی نمی تواند بکند، و نظام جمهوری اسلامی پشتیبانمان ما هست !
در ادامه تهدیداتشان همچنین آنها گفته اند که ما ،مکان زندگی تورا می دانیم و،این در حالی می باشد که مکان احسان فتاحی، توسط اداره امنیتی نامشخص بوده ، تا که کسی به جز پلیس نتواند به او دسترسی پیدا کند. ؛ولی بعداز ملاقات (شخصی کورد) با احسان فتاحی، که به اختلافاتی بین آنها منجر می شود آن شخص کورد، محل ومکان احسان فتاحی را به شخصی به اسم امید دانا میدهد و او هم آن را، در فضای مجازی منتشر و زیر سوال برده می برد.
لازم به ذکر است که امید دانا ،مامور وزارت اطلاعات در سوئد می باشد و مدتی در حال جدال مجازی با احسان فتاحی بوده و مدعیست که محل زندگی وحتی شماره تلفن شخصی احسان فتاحی را می داند .

و همچنین لازم به ذکر است ،که پلیس نیز درحال تحقیق این پرونده می باشد !

نظرات مسدود است.HOME